Фанати ФК «Чорноморець» вивішали на стадіоні бандерівський стяг

10 квітня в Одесі було означено знаковою подією. У цей день влада та місцеве лівацтво святкує день переокупації міста радянськими військами у 1944 році. На суботу 10 квітня було заплановоно і проведено матч чергового туру Чемпіонату України з футболу між місцевим «Чорноморцем» та полтавською «Ворсклою». Святкування дня переокупації частково було перенесено і на стадіон, щляхом «тєльняшек», «геогівських стрічок», деяких «баненрів» і т.д. “Росіянські патріоти” відзначали використовуючи «московську імпєрку».

Одеса давно довела, що є українським містом, «забрудненим», потребуючим наведення порядку і «чистоти», але українським! 10 квітня одеські активісти соціал-націоналістичного руху довели, що Одеса є також націоналістичним містом! Незважаючи на планову і повсемісну аполітизацію руху футбольних вболівальників, патріоти сміливо відповіли на появу всяких антиукраїнських символів у рідному місті, розмістивши у фан секторі Державний прапор та чорвоно-чорний прапор Української Революції!

З самого початку матча прапор України було розміщено на вишці фан сектору. Одразу з`явилися незадоволені у «тєльняшках» з геогіївськими стрічками на грудях і почали вимогати зняти український стяг. На цю пропозицію «невдоволені» мало не отримали важких доказів того, що прапор залишиться, але швидко і спритно визнавши правоту соціал-націоналістів відступили. Потім було почеплено і Революційний Націоналістичний прапор. Як не дивно, але спорів і «невдоволених» практично не було. Після того, як залишився Державний прапор, москвини зрозуміли, що і прапор Революції залишиться також.

Таким от видалось 10 квітня. Цей день ще раз довів, що антиукраїнська влада сама по собі, а український народ сам по собі. Влада раділа, згадуючи, як вони називають день «звільнення» Одеси від румунсько-німецьких військ, а одеські патріоти завдяки державному і революційним прапорам на футбольному стадіоні «Спартак», відзначили воїнів-націоналістів з Організації Українських Націоналістів, які боролись за соціальне і національне визволення України на території Одещини. Одеса належить Nам!

Слава Україні!

СNА

Комментарии 8

 • блять ржу нимагу

  а ебала зачем заштриховали?!! шоб мама не заругала?

  от сцуко черти нах!

  ;)))))))))))))))))))

 • ОДЕСА-ЗА БАНДЕРУ УРАААААААААААААААААААААА.

 • Пошел в пизду грамотей ебучий скоро в Одессе мы установим новый порядок а вас жыдов ванючих пустим на фарш.

 • придурки ви всі — що нацюки придовбані, що кацапи недалекі. Поки ви будете свої пощі розкривати і один одного обсирати то ваше життя буде таким же гімном як було останніх 100 років тому

 • Хлопці, цілком підтримую бандерівський стяг, але то дійсно нащо обличчя ховати? ТО може й окрема тема, але ж ви борці, в своїй країні в українському місті. чого лякатись?

  ховаючись — ви лише заробляєте неповагу на насмішуи з боку українофобів. бо вони відчувають перевагу (тому що ви ховаєтесь!).

  Прошу, дайте відповідь, бо тут незрозуміло.

 • Приховування обличь на світлинах з секторів — стандартна практика серед футбольних ультрас незалежно від команди, що підтримується, або політичних поглядів. Чого так? Хтозна, може тому що за банальний фаєр при бажанні можуть намалювати не лише штраф, але й адмін. арешт.

 • Дятлы не знающие своей истории. Одесса — Русский город. У этих галицких жидобандеровцев которые сейчас называют себя «украинцами» своя история, а у украинцев своя история. Галичина не Украина! ОУН враги славян!