понеділок, 02.03.2009

Гей-парад по-одеські

Широко розрекламований «Русский маршъ» в Одесі таки відбувся. Причому відбувся він в обоймі з таким новаторством для політичного життя міста, як „Марш свободи”. Справа в тому, що напередодні цієї вистави „городскіх сумасшедших”, син пана-отамана Грицяна Тавріческого – Артік Дрямін розіслав по усіх ЗМІ України запрошення на перший в Одесі гей-парад „Марш свободи”, де любителі одностатевого кохання, і подібні їм сексуальні збоченці мали роздавати людям різнокольорові стрічки. Щоправда, навздогін, Артік Дрямін, мабуть злякавшись того, що активні представники гей-товариства будуть конфліктувати, та домагатися шанувальників російської мови, розіслав другу депешу, де російською по білому написав, що геї не відстоюватимуть свої права, а, фактично – дублюватимуть гасла проросійських сепаратистів.

четвер, 26.02.2009

Як відомо, любителі „Росії-матушкі” в Одесі не є ані шанувальниками Булгакова або Мусоргського, ані тими, у кого лікарі констатували хворобу Защімлєніє яічка язика. Приблизно два тижні тому в соціальній мережі „Вконтакті.ру” було зареєстровано зустріч із запрошенням взяти участь у т.з. „Русском марше” опівдні 28-го лютого. Організатори цієї акції, а це насамперед Олександр Міщенко і Павло Токарев зажадали пройтися урочистою ходою від пам’ятника графові Воронцову – до монументу „Засновники міста”, або, кажучи українською мовою – пам’ятника Катьці-сучці. Оскільки організатори цього „Маршу”, будучи надто впевненими у власних силах відмовилися від підтримки антидержавних парторганізацій, взяти відповідальність за акцію попросили у голови громадської організації „Військо вірних козаків чорноморських імені гетьмана Богдана Хмельницького” Олега Дряміна. Для тих, хто мало знайомий з цією конторою, вимушений пояснити, що повну назву я списав з їхньої печатки і про «кАзаків» в назві організації не йдеться. Це невеличка групка сподвижників відомого російського фофудьєносца Каурова, є царебожниками і головними організаторами «Хресних ходів» проросійського і антиукраїнського спрямування в Одесі. Так ось, основні гасла, висунені в першій редакції „Русского марша” виглядають так: „Против пропаганды УПА и НАТО”, «Против насильственной украинизации», «Одесса – русский город», «За единство триединого русского народа».

субота, 14.02.2009

Традиційно, під час криз, коли влада слабка, і займається, переважно, гризнею між собою - піднімають голову різні покидьки та засра... засланці - мета яких - дестабілізувати ситуацію в країні, підняти (вірніше очолити) стихійні бунти, та спробувати прийти до влади (законним шляхом взяти владу вони не можть, оскільки за подібних маргіналів майже ніхто ніколи не голосує). Досить часто такі "очільники" "народних бунтів" є лише представниками іноземних держав та спецслужб (звідти вони отримують ЦУ, бабло, і "большоє человєческоє спасібо").

п'ятниця, 13.02.2009

 

Суховантаж "Фаїна", що перевозив українську зброю, був захоплений сомалійськими піратами "за наводкою" з Одеси, пише газета “Комерсант”, посилаючись на джерела в Службі зовнішньої розвідки України.

Об'єм військово-технічної співпраці між Росією і Україною стрімко скорочується, оскільки Збройні сили України все більше орієнтуються на західних постачальників. «Це стосується і приладів, і агрегатів, і взагалі окремих зразків озброєнь. Тому об'єктивно торгівля по лінії «Рособоронекспорту» і «Укрспецекспорту» розвитку не має», — вважає заступник генерального директора російського холдингу Віктор Комардін. 
Він підкреслив, що все, що стосується промислової кооперації двох країн, з правової точки зору, не є військово-технічною співпрацею. «У нас може бути розвиток відносин в рамках спільних проектів. Торгівля ж озброєннями між нашими країнами скорочується», — пояснив експерт, додавши, що співпраця Росії з Україною на дев'ять десятих побудована на основі угоди 1992 року про міжгалузеву промислову кооперацію і лише 10–12% доводиться на торгівлю між «Рособоронекспортом» і «Укрспецекспортом».

КавказЦентр 

Днями в місті був зруйнований пам'ятник Володимиру Леніну, що стояв біля БК «Хімік». Невідомі завалили бетонний ідол, від якого на постаменті залишилася лише частина ніг, повідомляє Обком. 
Як повідомляють в міському відділенні міліції, за фактом йде перевірка. 
Але, швидше за все, кримінальна справа порушена не буде, оскільки пам'ятник не входив до реєстру пам'ятників архітектури і не мав культурної цінності. 
Нагадаємо, що раніше так само був завалений пам'ятник біля колишнього БК рафінадного заводу. Винуватці тієї події знайдені не були. 
Зараз в Сумах залишився лише один пам'ятник Леніну. Він найбільший і раніше стояв в центрі міста, але потім був перенесений на околицю — Дуровщину. У міліції говорять, що поки не збираються брати останній пам'ятник Леніну під охорону.

КавказЦентр

понеділок, 09.02.2009

Президент Росії Дмитро Медведєв почав дистанціюватися від прем`єр-міністра Володимира Путіна і його економічного курсу. Про це пише американська газета Washington Post. "Російський президент почав скидати із себе імідж покірного помічника свого могутнього попередника, що породжує розмови про виникненні між ними тертя", - пише видання. Так газета, посилаючись на одного з радників Медведєва, який побажав залишитися анонімним, повідомив, що Путін і Медведєв продовжують працювати в тісній зв`язці, але команди, що суперничають, у їхньому оточенні посварилися з низки питань, включаючи економічний курс. "Вплив Медведєва як і раніше небезмежний, визнав співрозмовник, але президент знаходить способи самостверджуватися, не дратуючи Путіна і стару гвардію", - пише автор. На думку деяких аналітиків, своєю критикою на адресу уряду Путіна Медведєв дав зрозуміти російській еліті, що дії уряду відтепер можна безперешкодно критикувати, і поставив Путіна в положення потенційного цапа відбувала. "Він намагається зберегти власний імідж, тому що передчуває, що імідж Путіна в найближчі місяці постраждає. Наскільки далеко Медведєв зайде, нікому не відомо", - пояснив газеті політолог Дмитро Орєшкін. Видання відзначає, що контрольовані Кремлем ЗМІ продовжують створювати картину єдності керівництва.

"Українська правда" 

п'ятниця, 06.02.2009

Товариство народів фінно-пермської групи зажадало від Росії негайно припинити видобуток газу на сибірській території. У інтерв'ю українській пресі представник Товариства, фінноугрознавець Ростислав Мартинюк вказав, що корінні народи Сибіру: ханти, мансі, ненці — обурені маніпуляціями, що проводяться кремлем з їхніми природними ресурсами. 

Слід припинити видобуток газу на території Ханти-Мансійського і Ямало-Ненецького автономних округів і транзит його на підтвердження статусу приналежності надр корінним народам Західного Сибіру, вимагають сибіряки. 

3 лютого 2009 Міжнародний суд ООН в Гаазі прийняв рішення про те, що український острів Зміїний не може вважатися прибережною смугою України… Згідно з цією постановою Україна втратила 14000 кв.км. території з величезними запасами нафти й газу.

Історія довкола острова Зміїний - приклад зрадницької політики нині діючої влади, котра не здатна відстоювати національні інтереси, захищати територіальну цілісність України.

Українська влада, котра складається із зрадників, мародерів і спекулянтів, зовсім не переймається питаннями національної безпеки та безпеки громадян України. Наша безпека - в наших руках!

УНА-УНСО заявляє, що не визнає цього судового рішення, а також буде сприймати не тільки визнання з боку будь-яких як владних структур України так і окремих їхніх представників, як прояв ганебного колабраціонізму.

Українська Національна Асамблея (УНА-УНСО) розцінює це судове рішення, як новий «міжнародну мюнхенську змову» в результаті якого 71 рік тому від Чехії було відторгнуто Судецьку область на користь нацистської Німеччини, що спричинило менше ніж за рік втрату Чехією своєї незалежності.
УНА-УНСО закликає всіх свідомих громадян України, перед загрозою повної анархії в державі, створювати на місцях загони самооборони для протидії можливій втраті Україною державного суверенітету, і забезпечення безпеки своїх сімей.

Ми звертаємось до офіцерів Збройних Сил України, Служби Безпеки України, Міністерства Внутрішніх Справ, Державної Прикордонної Служби, до всіх у кого залишила хоча б крапля совісті, хто давав присягу народу України, а не злочинній безвідповідальній владі, взяти на себе відповідальність за збереження територіальної цілісності України.

Україна єдина й неподільна!

Росія разом з шістьма країнами СНД народила «малий Варшавський договір» - колективні сили швидкого реагування... Російську громадськість лякають війною...

Отже, сталося. Привид мілітаризму, який бродив коридорами Кремля, Державної думи, Генерального штабу і Міністерства оборони Російської Федерації матеріалізувався в колективне помутніння свідомості. Оточена ворогами Москва створила військово-політичний блок.