п'ятниця, 06.02.2009

Росія разом з шістьма країнами СНД народила «малий Варшавський договір» - колективні сили швидкого реагування... Російську громадськість лякають війною...

Отже, сталося. Привид мілітаризму, який бродив коридорами Кремля, Державної думи, Генерального штабу і Міністерства оборони Російської Федерації матеріалізувався в колективне помутніння свідомості. Оточена ворогами Москва створила військово-політичний блок. 

четвер, 05.02.2009

Як ми вже повідомляли, одразу у слідства з питань трагічної події у Євпаторії, з”явилася версія, пов”язана з тероризмом. Тоді "КавказЦентр", проводячи аналогії зі стандартними спецакціями вказав на можливу причетність до трагедії Федеральної служби безпеки Росії. Але днями ця версія знайшла своє проводження. Як пише одеське видання „Таймер” (що, до речі контролюється проросійськими силами регіону), в редакції з”явилися документи, що підтверджують версію терористичного акту. Звісно, про причетність ФСБ до цього випадку не йдеться. Але, згадуючи, як Путін розв”язав другу чеченську війну, у нас не залишається сумнівів, що подія у Євпаторії – це справа рук ФСБ. Їхня мета очевидна: дестабілізувати ситуацію в Криму, і на фоні соціального або етнічного конфлікту втрутитися у внутрішні справи України. Гадаємо, що саме цю версію підтвердить згодом СБУ.

середа, 04.02.2009
Американська газета The New York Times звинуватила прем’єр-міністра Російської Федерації Володимира ПУТІНА в плагіаті.
Вважати Петра Миколайовича парламентським плейбоєм було б перебільшенням... Він їй - квіточки, вона йому в подарунок - плюшевих ведмедиків, він їй у відповідь - есемески...
вівторок, 03.02.2009

Всеукраинская партия «Родина» призывает СМИ отказаться от освещения визита в Одессу штатного провокатора украинских спецслужб Олега Тягнибока.

Человек, который говорит о зачистках т.н. «москалей» и «жидов», недостоин внимания. Если нынешняя власть позволяет ему подобные высказывания, то вопреки этому попустительству СМИ должны проигнорировать визит в Одессу Олега Тягнибока и показать, что он незванный гость в нашем городе.

Радикальные националисты активно действуют в Одессе уже 18 лет. Руководитель одесской городской организации УНА-УНСО Богдан Осинский рассказал «Таймеру», как одесские националисты поднимали бандеровский флаг над Оперным театром, ездили в Грузию и громили офисы прокремлевских организаций.
понеділок, 02.02.2009
Недільний день в столиці Росії минув під знаком небаченої громадянської активності. Такого «розгулу» вуличної демократії в різних точках міста водночас москвичі не бачили давно. На площах Білокам`яної мітингували чи не всі політичні сили країни. І хоча раніше на протестний марш 31 січня збиралися тільки активісти руху «Незгодні» (про що заявили ще минулого року), вчора їх «ексклюзивне» право на протестну дату вправно підхопили прихильники Кремля. А гасла «проти» розчинилися в загальному гомоні «за». Схоже, саме цього і прагнули у верхах.
п'ятниця, 30.01.2009
Российский военнослужащий Александр Глухов, проходивший службу на территории Южной Осетии, попросил политического убежища в Грузии. 26 января солдат покинул военную часть и обратился за помощью к грузинской полиции, сообщает МВД Грузии. Военнослужащий покинул воинскую часть из-за невыносимых условий служб. Глухов рассказал о постоянных издевательствах над младшими военнослужащими, пишет NEWSru.com со ссылкой на ресурс Грузия-Online. Обращение младшего сержанта показали по грузинским телеканалам. «Я прошу президента Грузии предоставить мне убежище, я не могу больше терпеть тех тягот, на которые обречены российские солдаты здесь. Надеюсь, что оно мне будет предоставлено», - рассказал Александр Глухов.
Російський газовий монополіст «Газпром» намагається змусити Польщу платити більше за газ та зменшити вартість транзиту «блакитного палива» Ямальським газопроводом до Німеччини. Про це пишуть в п’ятницю польські газети PolskаTimes та Gazeta Wyborcza.
вівторок, 27.01.2009

Да, поняли теперь рядовые граждане как тяжела участь активистов молодежных движений "Наши" и "Молодая Гвардия". Не так-то легко оказалось провести в Северной Столице акцию в поддержку правительства России. Но все же простые трудящиеся в этот непростой для страны час нашли себе силы собраться в специально отведенном месте на Морской набережной и заявить о своей искренней и горячей поддержке всех инициатив нашего дорогого правительства.

Собравшись в этом людном и оживленном месте, фактически на льду Финского залива, митингующие в едином порыве подняли стяги, хоругви и плакаты с лозунгами: "Да росту цен на товары первой необходимости!!!!", "Даешь повышение тарифов ЖКХ!", "Да 12-часовому рабочему дню!", "Мы согласны на все!", "Да!!!", "Жить стало лучше, жить стало веселее!".

В патриотическом экстазе скандируя лозунги "Больше работы, меньше зарплаты!" и "Кризис, кризис уходи!" демонстранты прошли около двухсот метров маршем по согласованному маршруту под надежной охраной многократно превосходящих сил милиции. В своих речах организаторы акции обратились к правительству с просьбой ввести налог на воздух и восьмидневную рабочую неделю.