понеділок, 09.02.2009

Президент Росії Дмитро Медведєв почав дистанціюватися від прем`єр-міністра Володимира Путіна і його економічного курсу. Про це пише американська газета Washington Post. "Російський президент почав скидати із себе імідж покірного помічника свого могутнього попередника, що породжує розмови про виникненні між ними тертя", - пише видання. Так газета, посилаючись на одного з радників Медведєва, який побажав залишитися анонімним, повідомив, що Путін і Медведєв продовжують працювати в тісній зв`язці, але команди, що суперничають, у їхньому оточенні посварилися з низки питань, включаючи економічний курс. "Вплив Медведєва як і раніше небезмежний, визнав співрозмовник, але президент знаходить способи самостверджуватися, не дратуючи Путіна і стару гвардію", - пише автор. На думку деяких аналітиків, своєю критикою на адресу уряду Путіна Медведєв дав зрозуміти російській еліті, що дії уряду відтепер можна безперешкодно критикувати, і поставив Путіна в положення потенційного цапа відбувала. "Він намагається зберегти власний імідж, тому що передчуває, що імідж Путіна в найближчі місяці постраждає. Наскільки далеко Медведєв зайде, нікому не відомо", - пояснив газеті політолог Дмитро Орєшкін. Видання відзначає, що контрольовані Кремлем ЗМІ продовжують створювати картину єдності керівництва.

"Українська правда" 

п'ятниця, 06.02.2009

Товариство народів фінно-пермської групи зажадало від Росії негайно припинити видобуток газу на сибірській території. У інтерв'ю українській пресі представник Товариства, фінноугрознавець Ростислав Мартинюк вказав, що корінні народи Сибіру: ханти, мансі, ненці — обурені маніпуляціями, що проводяться кремлем з їхніми природними ресурсами. 

Слід припинити видобуток газу на території Ханти-Мансійського і Ямало-Ненецького автономних округів і транзит його на підтвердження статусу приналежності надр корінним народам Західного Сибіру, вимагають сибіряки. 

3 лютого 2009 Міжнародний суд ООН в Гаазі прийняв рішення про те, що український острів Зміїний не може вважатися прибережною смугою України… Згідно з цією постановою Україна втратила 14000 кв.км. території з величезними запасами нафти й газу.

Історія довкола острова Зміїний - приклад зрадницької політики нині діючої влади, котра не здатна відстоювати національні інтереси, захищати територіальну цілісність України.

Українська влада, котра складається із зрадників, мародерів і спекулянтів, зовсім не переймається питаннями національної безпеки та безпеки громадян України. Наша безпека - в наших руках!

УНА-УНСО заявляє, що не визнає цього судового рішення, а також буде сприймати не тільки визнання з боку будь-яких як владних структур України так і окремих їхніх представників, як прояв ганебного колабраціонізму.

Українська Національна Асамблея (УНА-УНСО) розцінює це судове рішення, як новий «міжнародну мюнхенську змову» в результаті якого 71 рік тому від Чехії було відторгнуто Судецьку область на користь нацистської Німеччини, що спричинило менше ніж за рік втрату Чехією своєї незалежності.
УНА-УНСО закликає всіх свідомих громадян України, перед загрозою повної анархії в державі, створювати на місцях загони самооборони для протидії можливій втраті Україною державного суверенітету, і забезпечення безпеки своїх сімей.

Ми звертаємось до офіцерів Збройних Сил України, Служби Безпеки України, Міністерства Внутрішніх Справ, Державної Прикордонної Служби, до всіх у кого залишила хоча б крапля совісті, хто давав присягу народу України, а не злочинній безвідповідальній владі, взяти на себе відповідальність за збереження територіальної цілісності України.

Україна єдина й неподільна!

Росія разом з шістьма країнами СНД народила «малий Варшавський договір» - колективні сили швидкого реагування... Російську громадськість лякають війною...

Отже, сталося. Привид мілітаризму, який бродив коридорами Кремля, Державної думи, Генерального штабу і Міністерства оборони Російської Федерації матеріалізувався в колективне помутніння свідомості. Оточена ворогами Москва створила військово-політичний блок. 

четвер, 05.02.2009

Як ми вже повідомляли, одразу у слідства з питань трагічної події у Євпаторії, з”явилася версія, пов”язана з тероризмом. Тоді "КавказЦентр", проводячи аналогії зі стандартними спецакціями вказав на можливу причетність до трагедії Федеральної служби безпеки Росії. Але днями ця версія знайшла своє проводження. Як пише одеське видання „Таймер” (що, до речі контролюється проросійськими силами регіону), в редакції з”явилися документи, що підтверджують версію терористичного акту. Звісно, про причетність ФСБ до цього випадку не йдеться. Але, згадуючи, як Путін розв”язав другу чеченську війну, у нас не залишається сумнівів, що подія у Євпаторії – це справа рук ФСБ. Їхня мета очевидна: дестабілізувати ситуацію в Криму, і на фоні соціального або етнічного конфлікту втрутитися у внутрішні справи України. Гадаємо, що саме цю версію підтвердить згодом СБУ.

середа, 04.02.2009
Американська газета The New York Times звинуватила прем’єр-міністра Російської Федерації Володимира ПУТІНА в плагіаті.
Вважати Петра Миколайовича парламентським плейбоєм було б перебільшенням... Він їй - квіточки, вона йому в подарунок - плюшевих ведмедиків, він їй у відповідь - есемески...
вівторок, 03.02.2009

Всеукраинская партия «Родина» призывает СМИ отказаться от освещения визита в Одессу штатного провокатора украинских спецслужб Олега Тягнибока.

Человек, который говорит о зачистках т.н. «москалей» и «жидов», недостоин внимания. Если нынешняя власть позволяет ему подобные высказывания, то вопреки этому попустительству СМИ должны проигнорировать визит в Одессу Олега Тягнибока и показать, что он незванный гость в нашем городе.

Радикальные националисты активно действуют в Одессе уже 18 лет. Руководитель одесской городской организации УНА-УНСО Богдан Осинский рассказал «Таймеру», как одесские националисты поднимали бандеровский флаг над Оперным театром, ездили в Грузию и громили офисы прокремлевских организаций.
понеділок, 02.02.2009
Недільний день в столиці Росії минув під знаком небаченої громадянської активності. Такого «розгулу» вуличної демократії в різних точках міста водночас москвичі не бачили давно. На площах Білокам`яної мітингували чи не всі політичні сили країни. І хоча раніше на протестний марш 31 січня збиралися тільки активісти руху «Незгодні» (про що заявили ще минулого року), вчора їх «ексклюзивне» право на протестну дату вправно підхопили прихильники Кремля. А гасла «проти» розчинилися в загальному гомоні «за». Схоже, саме цього і прагнули у верхах.