четвер, 19.03.2009

Слідчим відділом ГУМВС України в Одеській області розслідується кримінальна справа порушена за фактом блокування транспортних комунікацій (ч.1 ст. 279 КК України), а саме автодороги М-01 «Київ-Одеса» біля «Клеверного мосту», в результаті безстрокової акції протесту по захисту прав автоперевізників м.Одеси та Одеської області. Також прокуратурою Одеської області порушено кримінальну справу відносно депутата Одеської міської Ради Ігоря Маркова за скоєння злочину, передбаченого ч.2 ст.296 КК України («Хуліганство»). Інформація, оприлюднена у ЗМІ, щодо припинення правоохоронними органами провадження по вказаних справах не відповідає дійсності.

Відділ зв’язків з громадськістю ГУМВС України в Одеській області

Прес-служба прокуратури Одеської області

середа, 18.03.2009

Помийна яма, під назвою "Телеканал АТВ", через бездіяльність та недолугість представників влади, незважаючи ні на що, продовжує випускати в ефір свої смердючі міазми, та, безкарно отруювати ними уми одеситів. Так, 18 березня АТВшні брехуни вчинили чергову провокацію проти націонал-патріотичних сил Одещини.

Зокрема, коментатор новин Юлія Славінська, у випуску новин поширила брехливу інформацію про завтрашній пікет одеських патріотів Обласного управляння МВС України в Одеськії області.

Вона заявила, що, "одеські націоналісти пікетуватимуть обласне управління МВС з вимогою не закривати кримінальну справу проти далекобійників, що перекривали, нещодавно київську трасу"

понеділок, 16.03.2009

Дивлячись на методи, з допомогою яких лідери партії "Родіна" пробивають собі дорогу до владного олімпу та власного "світлого майбутнього", не пристало дивуватись, що основним бізнесом голови партії, депутата одеської міськради Ігоря Маркова є сміття. Точніше, його вивезення. Точніше - фірма з вивозу сміття "Союз". Сміття у бізнесі, сміття у політиці, сміття у стосунках з близькими людьми , сміття у ЗМІ. Партія "Родіна", з допомогою своєрідного, підконтрольного їй медіаресурсу (2 телеканали АТВ, інформагенства "Ревізор" та "Таймер") запровадила нову школу журналістики. Більшість читачів згаданого медіаресурсу "Ревізор", саме так і називали цю, новітню школу одеською журналістики, виплеканої Марковим і Ко: а саме: сміттєва журналістика.

Обмалювати безграмотними фашистськими лозунгами пам"ятник на 5-тій станції фонтану, і звинуватити в цьому патріотів? - чому би й ні? Підіслати підставних проплачених жирних "тьоток", щоб ті викрали квіти, покладені до пам"ятної таблички представниками місцевої влади у День Героїв Крут, та зробити з цього шоу для новин на своєму помийному АТВ? - Проканає! Зламати пам"ятник, щоб показати потім по-теліку з намьоком "єто навєрнає сделалі украінскіє нацианалісти"?- теж тєма! Усе добре - аби був гарний піар своїм хазяям - бандюкам, колишнім ментам (нині журналістам) баригам, що називають себе бізнесменами, та іншій шушері. Сьогодні, ці помийні політикани, паразитують на горі кинутих владою далекобійників, підприємців, авганців, використовуючи їхні проблеми для, повторюсь, власного піару.

понеділок, 02.03.2009

Гей-парад по-одеські

Широко розрекламований «Русский маршъ» в Одесі таки відбувся. Причому відбувся він в обоймі з таким новаторством для політичного життя міста, як „Марш свободи”. Справа в тому, що напередодні цієї вистави „городскіх сумасшедших”, син пана-отамана Грицяна Тавріческого – Артік Дрямін розіслав по усіх ЗМІ України запрошення на перший в Одесі гей-парад „Марш свободи”, де любителі одностатевого кохання, і подібні їм сексуальні збоченці мали роздавати людям різнокольорові стрічки. Щоправда, навздогін, Артік Дрямін, мабуть злякавшись того, що активні представники гей-товариства будуть конфліктувати, та домагатися шанувальників російської мови, розіслав другу депешу, де російською по білому написав, що геї не відстоюватимуть свої права, а, фактично – дублюватимуть гасла проросійських сепаратистів.

четвер, 26.02.2009

Як відомо, любителі „Росії-матушкі” в Одесі не є ані шанувальниками Булгакова або Мусоргського, ані тими, у кого лікарі констатували хворобу Защімлєніє яічка язика. Приблизно два тижні тому в соціальній мережі „Вконтакті.ру” було зареєстровано зустріч із запрошенням взяти участь у т.з. „Русском марше” опівдні 28-го лютого. Організатори цієї акції, а це насамперед Олександр Міщенко і Павло Токарев зажадали пройтися урочистою ходою від пам’ятника графові Воронцову – до монументу „Засновники міста”, або, кажучи українською мовою – пам’ятника Катьці-сучці. Оскільки організатори цього „Маршу”, будучи надто впевненими у власних силах відмовилися від підтримки антидержавних парторганізацій, взяти відповідальність за акцію попросили у голови громадської організації „Військо вірних козаків чорноморських імені гетьмана Богдана Хмельницького” Олега Дряміна. Для тих, хто мало знайомий з цією конторою, вимушений пояснити, що повну назву я списав з їхньої печатки і про «кАзаків» в назві організації не йдеться. Це невеличка групка сподвижників відомого російського фофудьєносца Каурова, є царебожниками і головними організаторами «Хресних ходів» проросійського і антиукраїнського спрямування в Одесі. Так ось, основні гасла, висунені в першій редакції „Русского марша” виглядають так: „Против пропаганды УПА и НАТО”, «Против насильственной украинизации», «Одесса – русский город», «За единство триединого русского народа».

субота, 14.02.2009

Традиційно, під час криз, коли влада слабка, і займається, переважно, гризнею між собою - піднімають голову різні покидьки та засра... засланці - мета яких - дестабілізувати ситуацію в країні, підняти (вірніше очолити) стихійні бунти, та спробувати прийти до влади (законним шляхом взяти владу вони не можть, оскільки за подібних маргіналів майже ніхто ніколи не голосує). Досить часто такі "очільники" "народних бунтів" є лише представниками іноземних держав та спецслужб (звідти вони отримують ЦУ, бабло, і "большоє человєческоє спасібо").

п'ятниця, 13.02.2009

 

Суховантаж "Фаїна", що перевозив українську зброю, був захоплений сомалійськими піратами "за наводкою" з Одеси, пише газета “Комерсант”, посилаючись на джерела в Службі зовнішньої розвідки України.

Об'єм військово-технічної співпраці між Росією і Україною стрімко скорочується, оскільки Збройні сили України все більше орієнтуються на західних постачальників. «Це стосується і приладів, і агрегатів, і взагалі окремих зразків озброєнь. Тому об'єктивно торгівля по лінії «Рособоронекспорту» і «Укрспецекспорту» розвитку не має», — вважає заступник генерального директора російського холдингу Віктор Комардін. 
Він підкреслив, що все, що стосується промислової кооперації двох країн, з правової точки зору, не є військово-технічною співпрацею. «У нас може бути розвиток відносин в рамках спільних проектів. Торгівля ж озброєннями між нашими країнами скорочується», — пояснив експерт, додавши, що співпраця Росії з Україною на дев'ять десятих побудована на основі угоди 1992 року про міжгалузеву промислову кооперацію і лише 10–12% доводиться на торгівлю між «Рособоронекспортом» і «Укрспецекспортом».

КавказЦентр 

Днями в місті був зруйнований пам'ятник Володимиру Леніну, що стояв біля БК «Хімік». Невідомі завалили бетонний ідол, від якого на постаменті залишилася лише частина ніг, повідомляє Обком. 
Як повідомляють в міському відділенні міліції, за фактом йде перевірка. 
Але, швидше за все, кримінальна справа порушена не буде, оскільки пам'ятник не входив до реєстру пам'ятників архітектури і не мав культурної цінності. 
Нагадаємо, що раніше так само був завалений пам'ятник біля колишнього БК рафінадного заводу. Винуватці тієї події знайдені не були. 
Зараз в Сумах залишився лише один пам'ятник Леніну. Він найбільший і раніше стояв в центрі міста, але потім був перенесений на околицю — Дуровщину. У міліції говорять, що поки не збираються брати останній пам'ятник Леніну під охорону.

КавказЦентр

понеділок, 09.02.2009

Президент Росії Дмитро Медведєв почав дистанціюватися від прем`єр-міністра Володимира Путіна і його економічного курсу. Про це пише американська газета Washington Post. "Російський президент почав скидати із себе імідж покірного помічника свого могутнього попередника, що породжує розмови про виникненні між ними тертя", - пише видання. Так газета, посилаючись на одного з радників Медведєва, який побажав залишитися анонімним, повідомив, що Путін і Медведєв продовжують працювати в тісній зв`язці, але команди, що суперничають, у їхньому оточенні посварилися з низки питань, включаючи економічний курс. "Вплив Медведєва як і раніше небезмежний, визнав співрозмовник, але президент знаходить способи самостверджуватися, не дратуючи Путіна і стару гвардію", - пише автор. На думку деяких аналітиків, своєю критикою на адресу уряду Путіна Медведєв дав зрозуміти російській еліті, що дії уряду відтепер можна безперешкодно критикувати, і поставив Путіна в положення потенційного цапа відбувала. "Він намагається зберегти власний імідж, тому що передчуває, що імідж Путіна в найближчі місяці постраждає. Наскільки далеко Медведєв зайде, нікому не відомо", - пояснив газеті політолог Дмитро Орєшкін. Видання відзначає, що контрольовані Кремлем ЗМІ продовжують створювати картину єдності керівництва.

"Українська правда"